ОРГАНІЗАТОРИ

Національне агентство України
з питань державної служби

Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері державної служби і з питань управління персоналом у державних органах.
Серед стратегічних цілей діяльності НАДС є розвиток професійної, ефективної, стабільної, політично неупередженої державної служби, що відповідає принципам належного врядування та стандартам і кращим практикам держав-членів ЄС, країн Організації економічного
співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Детальніше тут nads.gov.ua


Центр адаптації державної служби
до стандартів Європейського Союзу

Державна установа, що належить до сфери управління Національного агентства України з питань державної служби. Серед напрямів діяльності Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу є наукове, експертне, інформаційно-аналітичне,  методологічне, організаційне та інше забезпечення підготовки та виконання програм і заходів у сфері державної служби та державного управління, їх адаптації до стандартів ЄС, розвиток державних інституцій у контексті європейської інтеграції України, використання в Україні інституціональних інструментів.

Детальніше тут center.gov.ua

Вища школа публічного управління

Державний заклад післядипломної освіти, що належить до сфери управління Національного агентства України з питань державної служби. До основних напрямів діяльності Вищої школи публічного управління належить провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, забезпечення доступності та якості надання освітніх послуг, забезпечення індивідуальної траєкторії професійного розвитку державних службовців, посади яких належать до посад державної служби категорії «А», розвиток партнерства на міжнародному рівні у сфері післядипломної освіти, забезпечення централізованого проведення оцінювання професійних компетентностей кандидатів під час проходження конкурсу на зайняття посад державної служби.

Детальніше тут hs.gov.ua  


ПАРТНЕРИ


Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

На підтримку зовнішньої політики США, Агентство США з міжнародного розвитку, надає допомогу країнам для сприяння їх економічному, соціальному та демократичному розвитку. Основними напрямами роботи USAID є підтримка розвитку демократії та урядування, економічні реформи, зміцнення громадянського суспільства, охорона здоров`я, освіта, а також екологічна стійкість. USAID активно підтримує прозорість та підзвітність у рамках своїх програм розвитку, спрямованих на зміцнення інституційної спроможності та доброчесності урядів країн-партнерів. Через ініціативи, пов`язані з боротьбою з корупцією, впровадженням принципів належного врядування, посиленням верховенства права та підтримкою громадянського суспільства, USAID сприяє створенню умов для підвищення доброчесності в державних інституціях.  

Детальніше тут usaid.gov

UK International Development

Це стратегічний напрямок зовнішньої політики Великої Британії, спрямований на надання міжнародної допомоги для сприяння сталому економічному та соціальному розвитку країн, які цього потребують. Основні зусилля спрямовані на поліпшення систем охорони здоров`я, освіти, посилення прав жінок і дівчат, а також боротьбу зі зміною клімату. Велика Британія працює через партнерства з урядами, міжнародними організаціями та неурядовими структурами, щоб сприяти миру та стабільності у світі.

Hanns-Seidel-Stiftung_logo_svg.png

Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні

Метою міжнародної роботи Фонду Ганса Зайделя є сприяння створенню гідних умов життя для людей у всьому світі. Через свої проекти Фонд підтримує сталий розвиток країн на основі демократії, миру та християнсько-соціальних ідеалів. Основний принцип діяльності Фонду — «допомога для самодопомоги», що передбачає надання підтримки державам, щоб вони могли розвиватися самостійно та долати виклики, з якими стикаються.

Детальніше тут hss.kiev.ua

EU4GenderEquality

EU4GenderEquality — це ініціатива Європейського Союзу, спрямована на просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в усьому світі. Ініціатива охоплює широкий спектр заходів, які включають підтримку законодавчих реформ, розвиток програм освіти та професійної підготовки, а також боротьбу з насильством щодо жінок та дискримінацією.

EU4GenderEquality прагне створити умови для забезпечення рівного доступу жінок до економічних можливостей, політичного життя та соціальних послуг. Ініціатива є важливою частиною зовнішньої політики ЄС, яка підкреслює його зобов'язання щодо прав людини та справедливого розвитку.

download__2_.jpg

Фонд ООН у галузі народонаселення 
(UNFPA)

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами UNFPA працює у 150 країнах та територіях світу. Представництво в Україні працює з 1997 року. Фонд також розвінчує стереотипи про гендерні ролі через медіа, навчання для державних службовців і вдосконалення політики в цій сфері. Крім того, організація надає інформацію та послуги постраждалим від гендерного насильства, створюючи кризові центри та підтримуючи мобільні бригади соціально-психологічної допомоги.

Детальніше тут ukraine.unfpa.org

ООН Жінки в Україні

Це організація, яка сприяє забезпеченню гендерної рівності та розширенню прав і можливостей жінок. В Україні ООН Жінки розпочала свою роботу в жовтні 2015 року. 

Діяльність ООН Жінки в Україні зосереджено на трьох основних тематичних напрямках: Жінки, мир, безпека та протидія гендерно зумовленому насильству, гендерно чутливе врядування, зокрема гендерно чутливе відновлення та питання євроінтеграції, а також гуманітарна допомога. Щороку організація долучається до різних глобальних та національних ініціатив, метою яких є подолання соціальних стереотипів, дискримінації та насильства щодо жінок і дівчат, розширення їхніх прав і можливостей у професійному та суспільному житті.

Детальніше тут facebook.com/unwomenukraine

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)

Це державна організація Німеччини, яка займається міжнародним розвитком
та співпрацею.

В контексті майбутнього вступу України до ЄС GIZ надає українському уряду консультаційну підтримку з питань місцевого самоврядування, верховенства права, спрощених процедур торгівлі, енергетики та захисту клімату. Водночас GIZ консультує українські громади з метою підвищення ефективності та діджиталізації публічних послуг для громадян, а також організовує навчальні заходи для адміністративного персоналу.

Основними напрямами діяльності компанії в Україні є:
  • належне врядування, стійке суспільство
  • економічний розвиток
  • енергетика та захист клімату
У своїй діяльності GIZ завжди сприяє стійкості суспільства.  Для цього вона надає широкий спектр  медичної, психологічної та соціальної підтримки, передусім, дітям, жінкам, ветеранам та внутрішньо переміщеним особам. Окрім цього, GIZ спільно з українськими партнерами розбудовує ефективну систему захисту у надзвичайних ситуаціях.

Детальніше тут giz.de


Уряд Данії

                                                                                                                               Детальніше тут um.dk

SponsorsLogos-03.png

images__2_-1.png

Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні»

Це глобальна організація, яка працює над скороченням бідності,досягненням сталого розвитку  та зміцненням демократичного врядування. UNDP надає країнам технічну та фінансову підтримку для реалізації проектів у різних сферах, таких як охорона навколишнього середовища, енергетика, освіта, гендерна рівність та адаптація до змін клімату.

Організація прагне допомогти країнам досягти Цілей сталого розвитку (SDGs), підтримуючи ініціативи, що сприяють економічному зростанню, соціальному прогресу та екологічній стійкості. UNDP також займається розробкою політик, підвищенням спроможності державних інститутів та залученням громади до процесів прийняття рішень, сприяючи таким чином сталому розвитку на місцевому та національному рівнях.

Детальніше тут undp.org

Конгрес місцевих і регіональних влад Європи

Конгрес місцевих і регіональних влад є інституцією Ради Європи, відповідальною за зміцнення місцевої та регіональної демократії в 46 державах-членах та оцінку застосування Європейської хартії місцевого самоврядування. Основною метою Конгресу є сприяння демократії на 
місцевому рівні, зміцнення автономії органів влади та забезпечення їх участі у процесах прийняття рішень.

Через свою діяльність Конгрес сприяє обміну досвідом та найкращими практиками між місцевими і регіональними органами влади, що допомагає зміцнити демократичні процеси в Європі.

Детальніше тут coe.int

download__1_.jpg